Dva rozdílné způsoby použití děrovaných brýlí

Děrované brýle nám mohou pomoci jak při práci, tak také při relaxaci.

Můžeme je používat při nějaké aktivní činnosti, např. při sledování televize, při čtení, při práci na počítači a podobně. Při tomto způsobu použití se cvičí oči a mozek.

Druhou možností je nasadit si děrované brýle při odpočinku, a také pokud např. cestujeme autobusem nebo jsme spolujezdcem v autě.

Člověk jen sedí, nic nedělá, je v klidu – a má nasazené děrované brýle. V tomto případě je mozek daleko méně než obvykle zaměstnáván vzruchy přicházejícími zvenku a může se mnohem více věnovat své vlastní práci – optimalizaci činnosti celého systému, tedy celého člověka. Člověk není zaměstnán běžnými činnostmi a má možnost dívat se na svět ze zcela jiného úhlu pohledu než je zvyklý. Mozek začíná pracovat v jiných frekvencích než obvykle. Tyto frekvence jsou podobné těm, do kterých se dostává člověk při meditaci.

Tato hluboká relaxace umožňuje načerpání nových sil, regeneraci organismu a velmi intenzivní odpočinek. Osobní zážitky konkrétních lidí najdete např. na stránce reference uživatelů děrovaných brýlí.

 

 

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.