E-shop Zdravé prsty - narovnávače prstů

Objednávkový formulář najdete na této stránce dole.

Nezapomeňte označit způsob platby!  (bankovní převod nebo dobírka)

Zdravé prsty - narovnávač prstů Angular - korektor Hallux (pár)

Zdravé prsty - narovnávač prstů Angular je základní typ narovnávače prstů s hranatými obdélníkovými otvory, vhodný hlavně pro dospělé.

Popis a funkci narovnávače prstů najdete níže.

Materiál: pevná silikonová hmota.

Zdravé prsty - narovnávač prstů Angular - jedna velikost pro všechny.
Vhodná velikost narovnávače prstů není ani tak o velikosti nohou, ale je více o šířce prstů. Testovali jsme narovnávač prstů Angular na malé nohy velikosti 4 až k velké velikosti 12. Převážné většině testujících velikost narovnávače prstů vyhovovala. Nicméně se občas najde někdo, komu se tam prsty prostě nevejdou. Což je důvod, proč máme záruku vrácení peněz.

Pokud máte velikost nohy č. 3 až 4, nebo pokud jsou vaše prsty na nohou krátké nebo stočené pod ostatní prsty, prohlédněte si také typ Zdravé prsty - narovnávač prstů Circle. Ten má přepážky mezi jednotlivými prsty tenší. Také materiál u typu Circle je měkčí, takže může pomáhat našim nohám i v tom případě, že  narovnávač typu Angular je pro nás příliš velký a nepohodlný, nebo se nám nevejdou prsty do jeho hranatých otvorů.

 

Zdravé prsty - narovnávač prstů Circle - korektor Hallux (pár)

Narovnávač prstů typ Circle s kulatými otvory pro prsty.
Barva: nebeská modř.
Tento typ narovnávače prstů je zvláště vhodný pro malé nohy nebo pro dívčí a chlapecká štíhlá chodidla.
Také může být užitečný i pro dospělé v počáteční fázi používání, zvláště pokud je malíček hodně malý a hodně přitisknutý k ostatním prstům nebo zasunutý pod prsteníček. Velikost otvorů je dostatečná i pro dospělé. Materiál je měkký a přizpůsobí se noze.
U dospělých je po čase vhodné nahradit typ Circle narovnávačem s otvory čtvercového tvaru (klasické provedení) a s širšími přepážkami mezi jednotlivými prsty, což poskytuje nohám daleko komfortnější pocit - prsty jsou při použití širších přepážek více narovnané.


Zdravé prsty - narovnávač prstů - korektor Hallux (pár)

Konec bolestivých vbočených palců a kladívkových prstů!
Narovnávač prstů zmenšuje bolesti nohou.
Protahuje, uvolňuje a obnovuje přirozenou vitalitu a pružnost nohou.
Upravuje postavení kostí, tkání a chrupavek.
Zlepšuje držení těla, reakční čas nohou a vytrvalost.
Pomáhá uvolnit zatuhlé svaly, šlachy a klouby nohou.
Obnovuje přirozenou vitalitu a pružnost nohou.

Narovnávač prstů pomáhá léčit tyto zdravotní potíže:
• bolesti nohou,
• vbočený palec (Hallux valgus),
• kladívkové prsty,
• Achillovy šlachy,
• problémy s klenbou nohy,
• problémy s vazy chodidla, např. s plantární fascií,
• křečové žíly,
• ischias,
• hluboká žilní trombóza (DVT).

Narovnávač prstů poskytuje jediný způsob, jak skutečně protáhnout svaly na nohou.
Většina dospělých má celou řadu problémů s nohama - např. s vbočeným palcem nebo s klenbou chodidla, s bolestmi nohou a další potíže.
Mnoho z těchto problémů je způsobeno tím, že svaly a vazy nohou zatuhnou a smrští se. To zablokuje nohy tak, že se kosti a klouby nemohou snadno pohybovat, což znamená, že nohy nefungují tak, jak byste chtěli.
Narovnávače prstů jsou jednoduchá gelová rovnátka, která se vsunou mezi prsty na nohou a odsunou prsty trochu dále od sebe, aby se protáhly svaly na nohou.
Jejich první aplikaci můžete pociťovat až jako bolestivou. To je proto, že vaše svaly na nohou se nikdy neprotáhly tolik jako nyní.

Každý člověk, který tráví hodně času na nohou, může využít výhody narovnávače prstů. Pokud zlepšíte pružnost svalů na nohách, mohou vaše nohy fungovat efektivněji.

Jak si nasadit narovnávač prstů
Namočte narovnávač prstů do vody - nebo je můžete používat ve vaně. Poté, co jsou mokré, vsuňte prsty nohou do otvorů. Natáhnete otvory v narovnávači jeden po druhém, počínaje největším otvorem pro palec, takže každý prst je protažen na druhou stranu. Pokud máte menší prsty nebo kratší prsty, je to v pořádku, jen se ujistěte, že vaše prsty jsou od sebe odděleny a máte pocit, že jsou natažené. Teď jen seďte a relaxujte.

Poznámka:
Nasazení narovnávače může být zpočátku náročnější. Závisí to na tom, jak pevně jsou vaše prsty sevřené. Když budete narovnávač nějakou dobu používat a vaše svaly a šlachy na nohou se protáhnou, bude nasazování snadnější.

Při prvním použití budete cítit napětí v protahovaných svalech. Čím déle budete narovnávač prstů používat, tím pohyblivější budou vaše prsty. Pokud je bolestivé mít narovnávač prstů nasazen delší dobu, zkuste ho používat častěji po kratší dobu během dne (např. 10 - 15 minut 3 až 5 x denně). Čím více budete narovnávač prstů používat, tím rychleji se projeví jeho výhody.
Při používání narovnávače prstů se protahují také svaly, s jejichž uvolněním vaše prsty ještě nemají zkušenost. Z toho důvodu může nějakou dobu trvat, než se znovu rozvine jejich flexibilita.

Narovnávač prstů noste všude
Narovnávač prstů je možné nosit při odpočinku na křesle, na pohovce nebo při koupeli ve vaně. Může být použit při sezení u stolu (u počítače) nebo na pláži. Dá se snadno přibalit do tašky a je skvělé nosit ho po dlouhém dni stráveném na nohou nebo po nošení nepohodlných bot. Je možné nasadit si ho také na noc - pokud to pro Vás bude v pořádku.
Vždy používejte narovnávač prstů zároveň na obou nohou.

Čištění
Narovnávač prstů myjte vodu a antibakteriálním mýdlem. Jedná se o neporézní materiál, takže nic neabsorbuje.
Nevystavujte slunci.

Narovnávač prstů - jedna velikost pro všechny
Vhodná velikost narovnávače prstů není ani tak o velikosti nohou, ale je více o šířce prstů. Testovali jsme náš narovnávač prstů na malé nohy velikosti 4 až k velké velikosti 12. Převážné většině testujících velikost narovnávače prstů vyhovovala. Nicméně se občas najde někdo, komu se tam prsty prostě nevejdou. Což je důvod, proč máme záruku vrácení peněz.

Důležité - nepřehlédněte!

 • Velikosti narovnávačů prstů

  Standardní velikost pro dospělého je
 • V objednávkovém formuláři označte POŠTOVNÉ! (Hned na začátu formuláře.)

  ZAKLIKNĚTE VYBRANOU VARIANTU - podle počtu objednaných kusů a způsobu platby (bankovní převod nebo dobírka)!
 • Zásilky v České republice a na Slovensko posíláme standardně s Českou poštou (doporučená zásilka).

  Po dohodě je možný jiný způsob zaslání - např. Balík do ruky, nebo některou z kurýrních společností.
  Také je možné dohodnout zaslání do jiné země.
 • Údržba a čištění narovnávačů prstů

 • Faktury jsou vystavovány v elektronické formě.

  Při platbě dobírkou obdržíte fakturu emailem po připsání peněz na účet.

Objednávkový formulář

#2


Potřebujete pomoc?

Napište mi na mail IvankaMaresova@post.cz  nebo volejte na 725 219 085.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.